אחסון אתרים מקצועי – מה זה בכלל אומר

אחסון אתרים מקצועי – מה זה בכלל אומר?

כיצד אחסון אתרים מקצועי יכול להשפיע על ביצועי האתר והאבטחה שלכם? לפניכם כל מה שרציתם לדעת על אחסון אתר בשרת אחסון.

כאשר עסקים מחליטים לבנות אתר אינטרנט שיקדם את המוצרים והשירותים שלהם, ישנם כאלו שאינם מקדישים מחשבה על בחירת חברה לאירוח אתרים. הסיבה לכך שהיא שלא כולם יודעים שהבחירה בחברת האחסון משפיעה רבות על האבטחה ועל הביצועים של האתר.

ממש כמו שאתם מחליטים בכובד ראש היכן לגור ולא מתפשרים על כל בית, כך עליכם לבחור היטב את המקום שבו האתר שלכם יאוחסן.

מה זה שירות אחסון אתרים?

כשבונים אתר אינטרנט, האתר כולל קבצים שונים כמו קבצי HTML ו- CSS, מסמכים, קבצי מדיה ועוד. אותם קבצים צריכים להיות מאוחסנים במקום כלשהו על מנת שאנשים ברחבי העולם יוכלו להיכנס לאתר שלכם ולגלוש בו.

חברה המתמחה באחסון אתרים מאחסנת את הקבצים של האתר בשרתים שלה הנקראים גם מרכזי נתונים. שרתים אלו אמורים להיות חזקים מאוד, הרבה יותר מהמחשב הביתי שלנו, על מנת שיוכלו לאחסן את כמות הקבצים הגדולה שמכיל כל אתר אינטרנט.

אחסון מקצועי של אתר מאפשר לקבצי האתר שלכם להיות זמינים 24 שעות ביממה, ובנוסף לכך החברה דואגת לתחזוקת השרתים, לשמירה על עדכוני התוכנה והחומרה ולפתרון בעיות.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:

מדוע אתם זקוקים לשירות אחסון אתרים מקצועי?

השליטה על האתר בידכם

לצד חברות המציעות שירותי אחסון, קיימות פלטפורמות חינמיות כמו Blogger או Tumblr.

אחסון האתר בפלטפורמות כאלו אמנם יחסוך לכם כסף בטווח הקצר, אך בטווח הארוך האתר שלכם עלול להיפגע.

לכל פלטפורמה יש את הכללים והתנאים שלה, ועליכם להסכים לאותם תנאים. הפרה של אחד מהתנאים עלולה לגרום להורדת אתר האינטרנט שלכם מהרשת ולכך שהגולשים לא יוכלו להגיע אליו. זה סיכון שלאף עסק לא כדאי לקחת.

אבטחת מידע 🔐

באמצעות אחסון אתרים מקצועי תוכלו להיות בראש שקט שהאתר שלכם מאובטח.

חברת האחסון דואגת לאבטחת האתר שלכם באמצעות התקנת תוכנות כמו אנטי וירוס, אנטי ספאם, פיירפוקס, וכן היא מספקת שירות ניטור של הרשת 24 שעות ביממה ושירות סינון דואר עוין.

בנוסף, החברה דואגת לבצע גיבויים יומיים באופן אוטומטי, כך שהמידע באתר שלכם יישמר תמיד. חשוב לוודא שחברת האחסון מספקת לכם תעודת אבטחה מסוג SSL (Secure Socket Layer) במיוחד אם יש לכם חנות מקוונת שבה המידע רגיש במיוחד.

שיפור מהירות האתר באמצעות אחסון אתרים מקצועי

מרבית הגולשים הם חסרי סבלנות וכאשר הם נתקלים באתר איטי שזמן הטעינה שלו עולה על 3 שניות, הם עלולים לנטוש אותו ולהיכנס לאתר המתחרה.

מעבר לנטישת האתר, גוגל מעדיף לקדם אתרים מהירים שמספקים חווית משתמש טובה לגולשים על פני אתרים איטיים. בשל כך, חשוב מאוד שהאתר שלכם יהיה מהיר במיוחד.

אחסון אתרים בשרת חינמי ומשותף אותו חולקים אתרים אחרים, עלול לגרום לעומס על האתר שלכם. הדפים ייטענו לאט מדי ובשעות לחוצות במיוחד האתר עלול אף ליפול.

לעומת זאת, אירוח בחברת אחסון שיש לה שרתים מהירים, תבטיח שהאתר שלכם יהיה מהיר גם בגלישה בדסקטופ וגם במובייל.

תמיכה טכנית

לצערנו, תקלות תמיד עלולות לצוץ, בין אם כתוצאה מטעות בניהול האתר ובין אם בשל תקיפה של האקרים.

במקרים של תקלות ובעיות שכאלו, חברת האחסון תספק עבורכם תמיכה טכנית 24 שעות ביממה. כך תוכלו להיות רגועים שהאתר שלכם בידיים טובות ומקצועיות. לעומת זאת, חברת אחסון חינמית מספקת תמיכה טכנית איטית ודלה אם בכלל.

בכל אופן, אחסון אתרים מקצועי נמדד בין היתר בכמות התקלות ונפילות האתר ולא רק במהירות התגובה.

שטח אחסון ללא הגבלה בענן ☁️

אם תבחרו באופציה הזולה ביותר של אחסון אתר בשרת משותף, אתם תחלקו את השרת יחד עם מאות אתרים אחרים.

בשרת משותף שטח האחסון של האתר שלכם הוא מוגבל, כך שאם תרצו להגדיל את נפח אחסון האתר תתקשו לעשות זאת. מעבר לכך, אתר המאוחסן בשרת משותף לא יצליח לעמוד בתנועה גדולה של גולשים ועלול ליפול.

הבשורה המשמחת היא שחברת אחסון אתרים מספקת לכם שטח אחסון ללא הגבלה, כך שאתרים קטנים וגדולים כאחד יכולים להגדיל את כמות התוכן ככל שיחפצו בכך ויהנו מתנועה גדולה ללא כל חשש מנפילת האתר.

התקנת תוספים ללא עלות

שנן חברות אחסון המספקות לאתרי וורדפרס מגוון רחב של תוספים ללא עלות, כגון: תוסף EzCache לכיווץ קודים ושיפור המהירות, תוסף Booter לניהול בוטים וזחלנים, תוסף של TinyPng Pro לכיוון משקל תמונות, תוסף Elementor Extras להוספת אופציות עיצוב ועוד.

תוספים אלו יענו על הצרכים שלכם, בעלי האתר, ויעזרו לכם לשפר אותו.

אחסון אתרים מקצועי = האתר נקי מפרסומות

באתר המאוחסן בפלטפורמה חינמית, יופיעו פרסומות ובאנרים ללא אפשרות להסיר אותם.

פרסומות אלו משדרות חוסר מקצועיות בעיני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, והן גם משתלטות על שטחים באתר שהיו יכולים לשמש לקידום העסק שלכם. אחד מהיתרונות של אחסון מקצועי הוא שהאתר שלכם יהיה נקי מפרסומות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השארת פרטים:

השאירו פרטים
צרו איתנו קשר
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
השאירו פרטים
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
צרו איתנו קשר