קטלוג אתרים לקנייה והחלפה של קישורים

בין אם אתם בעלי עסק ובין אם אתם חברת שיווק דיגיטלי המקדמת עסקים שונים, אתם בוודאי מודעים לחשיבות הרבה של קידום אתרים. באמצעות אופטימיזציה של אתר למנוע החיפוש (seo) ניתן לשפר את מיקום האתר בגוגל ולהגיע עד לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש. מרבית הגולשים כידוע נכנסים רק לאתרים המופיעים בעמודים הראשונים, ולכן חשוב מאוד שגם האתר שלכם יופיע שם.

תהליך קידום אתרים כולל מגוון רחב של פעולות כמו הטמעת מילות מפתח, שיפור הקוד של האתר, שיפור חווית המשתמש (כמו למשל הפיכת האתר לבעל עיצוב רספונסיבי או שיפור הניווט של האתר) וכן העלאת תוכן איכותי המעניק ערך מוסף לגולש. אבל קיימת גם אסטרטגיה נוספת לשפר את הנוכחות שלכם ברשת: בניית קישורים.

מהי בניית קישורים?

בניית קישורים זוהי אסטרטגיית seo ידועה ומוצלחת, במסגרתה יוצרים ואוספים קישורים חיצוניים מאתרים אחרים המובילים לאתר שלכם.

כאשר האלגוריתם של גוגל מזהה שאתר מסוים קיבל קישורים רבים מאתרים איכותיים אחרים, הערך שלו בעיני גוגל עולה. האתר נתפס כסמכותי בתחום שלו ומומלץ על ידי גורמים שונים, ולכן גוגל צפוי לדרג אותו במיקומים גבוהים ובעמודים הראשוניים של תוצאות החיפוש.

מעבר לכך, קישורים חיצוניים מסייעים להגדיל את התנועה לאתר. ככל שיותר אתרים יפרסמו קישורים לאתר שלכם, כך יש סיכוי גדול שגולשים רבים ילחצו על אותו קישור ואתם תיהנו מטראפיק גבוה במיוחד.

אז איך משיגים את הקישורים החיצוניים האלו? קיימות שתי דרכים לעשות זאת: קניית קישורים לצד החלפת קישורים.

מהי קניית קישורים?

קניית קישורים היא למעשה רכישה של לינקים חיצונים מאתרים אחרים שיובילו לאתר שלכם. פעולת קניית קישורים כוללת יתרונות רבים: קניית קישורים מאפשרת לכם לחסוך בזמן ובאנרגיה. בניגוד להחלפת קישורים המצריכה שעות עבודה וסבלנות רבה, קנייה של קישורים לוקחת כמה דקות בלבד. כך שאם אתם עוסקים בקידום אתרים ובשיווק דיגיטלי, תוכלו לקצר את תהליכי העבודה עבור קידום האתרים של הלקוחות.

כמובן שגם בעלי עסקים יכולים להרוויח מאוד מקניית קישורים. באמצעות קניית קישורים תצליחו במהירות לשפר את הדירוג שלכם בגוגל וכך תשיגו יותר פניות מלקוחות פוטנציאליים, תרחיבו את קהל הלקוחות ותגדילו את ההכנסות שלכם.

מחירון הזמנת קישורים

קישור בודד

120
  • קישור אחד מאתר לווין

קישור בודד + תוכן

250
  • קישור אחד מאתר לווין
  • תוכן של 700 מילים

חבילת 5 קישורים

500
  • 5 קישורים מאתרי לווין

חבילת 10 קישורים

900
  • 10 קישורים מאתרי לווין

חבילת 5 קישורים + תוכן

1,100
  • 5 קישורים מאתרי לווין
  • תוכן של 700 מילים
פופולרי

חבילת 10 קישורים + תוכן

2,000
  • 10 קישורים מאתרי לווין
  • תוכן של 700 מילים

* המחירים לא כוללים מע"מ ואינם כוללים את כתיבת התכנים עבור הקישורים.

מהי החלפת קישורים?

אחת הדרכים הנפוצות להשיג קישורים חיצוניים לאתר, היא באמצעות החלפת קישורים. במסגרת החלפת קישורים, נערך שיתוף פעולה בין שני אתרים שונים: כל אחד מהם מפרסם לינק לאתר השני. זוהי החלפת קישורים המכונה הדדית.

קיימת אפשרות לבצע החלפת קישורים שאינה הדדית. זוהי פעולה שבה אתר x מפרסם קישור לאתר Y, ובתמורה לכך מקבל אישור מאתר Z לאתר A. כלומר, אין קשר ישיר בין שני אתרים. אפשר לבצע החלפה של קישורים בין ארבעה אתרים שונים.

החלפת קישורים

יש לכם אתר ואתם מעוניינים לבצע החלפת קישורים? צרו איתנו קשר.

מה חשוב לשים לב כאשר מבצעים החלפת קישורים?

כאשר מבצעים החלפת קישורים, יש לוודא שהיא מתבצעת בהיקף מוגבל יחסית. אם תעמיסו קישורים רבים לאתר מסוים או שאתר אחר יפרסם קישורים רבים לאתר שלכם, גוגל עלולה לזהות זאת כהונאת קישורים ולהעניש אתכם. לכן, אל תגזימו כאשר אתם מחליפים קישורים מול גורם אחד.

החלפת קישורים טובה היא כזאת שכוללת פרופיל קישורים מגוון: סוגים שונים של קישורים, דומיינים שונים וכתובות IP שונות, וכן אנקור טקסטים (טקסט עוגן ממנו יוצא הקישור) מגוונים.

אנחנו מציעים לכם שירות החלפת קישורים איכותיים. החלפת הקישורים תעזור לכם לשפר את מיקום האתר שלכם בגוגל, תסייע לכם להשיג יותר לקוחות ותרים את העסק שלכם למעלה.
אתם מזומנים ליצור עמנו קשר בנושא קניית קישורים וכן החלפת קישורים!