אודות עוזי שבת – מנכ"ל Digital Solutions ומרצה בכיר

עוסק בשיווק דיגיטלי כבר למעלה מ-6 שנים, אוהב את מה שאני עושה ותמיד שואף להתקדם ולהתפתח.

לאחר צבירת ניסיון של מספר שנים בחברות שונות ומגוונות, החלטתי להקים את חברת Digital Solutions המציעה היום שירותי דיגיטל ומספקת פתרונות לעשרות לקוחות במגוון תחומים וסדרי גודל.

כיום החברה מונה עשרות לקוחות מתחומי התיירות, נדל"ן, טיפוח, תחזוקה ועוד.

איך הכל התחיל?

2011 - 2014
שירות צבאי - לוחם ביחידת פלס"ר מיתר
את השירות הצבאי שלי העברתי כלוחם ביחידת מיתר המשתייכת לחיל התותחנים. מדובר ביחידה מיוחדת המורכבת מלוחמים שתיפקדו ביחידות מובחרות בעבר ולמעשה מרכיבים חומר אנושי איכותי ומקצועי במקצועות הלחימה השונים.
2011 - 2014
2014 -2016
eBrand - מקדם אתרים & מנהלת מחלקת SEO
את דרכי התחלתי בחברת eBrand ועסקתי בשיווק למגוון לקוחות מכל התחומים ובניהול ושיקום מוניטין באינטרנט. לאחר שנתיים של ניהול לקוחות, קידום אתרים וכתיבת תוכן, החלטתי לחפש את האתגר הבא, בחברת Experda, ענקית ה-DBA הישראלית. 
2014 -2016
2016 - 2017
Experda - מנהל שיווק דיגיטלי
את התפקיד יצרתי מאפס כאשר לפני תחילת עבודתי ב-Experda לא היה מישהו שכל תפקידו היה לנהל את הנכסים הדיגיטליים של החברה. מדובר במעצמת DBA בארץ ובעולם אשר מחזיקה עשרות נכסים דיגיטליים ומספקת מענה ותמיכה למאות לקוחות.
2016 - 2017
2017 - 2019
Upsite - מנהל מחלקת SEO
אל חברת Upsite הוותיקה הצטרפתי כמנהל מחלקת קידום אתרים עם מטרה ברורה - לספק ללקוחות מיקומים גבוהים בגוגל תחת תוצאות חיפוש. בנוסף, עם הניסיון שצברתי הבאתי רעיונות חדשים לקידום החברה ולקוחותיה.
2017 - 2019
2018 - עד היום
מכללת HackerU - מרצה לשיווק דיגיטלי
אל מכללת הדיגיטל הגדולה ובין הוותיקות בישראל הצטרפתי כמרצה לשיווק דיגיטלי, עם דגש על SEO. בשנים האחרונות פתחתי קורסים רבים והדרכתי למעלה מ-500 תלמידים שונים אשר השתלבו בתחום השיווק הדיגיטלי וחלקם אף הפכו לקולגות.
2018 - עד היום
2019 - עד היום
מנכ"ל חברת Digital Solutions
את חברת Digital Solutions הקמתי מתוך שאיפה לרכז את כלל שירותי השיווק הדיגיטלי תחת קורת גג אחת ולספק ללקוחות פתרונות מקיפים במטרה לגדול ולצמוח, להרחיב את העסק ולהזניק את הרווחים.
2019 - עד היום

מרצה בכיר במכללת Hacker-U

מרצה בכיר בקורס שיווק באינטרנט של מכללת האקריו אומר בשבילי המון. העובדה שמאות תלמידים כבר הספיקו לעבור תחת הדרכתי ונכנסו לעולם השיווק הדיגיטלי מספקת יותר מהכל.

אני שומר על קשר עם הסטודנטים שלי, כאלה שעוד לא סיימו וכמה שכבר הספיקו לצבור ניסיון של שנה בחברות מובילות בתחום.

אם הייתם מספרים לי לפני כמה שנים שאהיה מרצה בכיר במכללת הדיגיטל הגדולה בישראל – מכללת האקריו, לא הייתי מאמין לכם.

האימפריה מתרחבת, מגדילה את הפער מהמתחרות שלה ורק הולכת ומשתדרגת בכל הנוגע להבנת צרכי החברות בשוק, הנגשת החומרים בצורה אידיאלית לתלמידים וניהול הקורסים בפריסה ארצית.

המכללה נמצאת בשיתוף פעולה הדוק עם החברות המובילות במשק בתחומן ומתווכת בסיום כל קורס בין תלמידים לבין ארגונים המחפשים להתרחב.

 

גם בעידן ה-Zoom והקורונה:
חייב לציין שאף אחד בעולם לא נערך למשבר הזה ולא היה שום צפי למכה שהגיעה. די במהרה אפשר לומר שהמכללה התאימה את עצמה ללימוד אונליין.

חומרי הלימוד והתרגולים הותאמו במהרה ללימודים מרחוק ונראה כי מכללת האקריו הצליחה לבלום את המשבר שפקד כל כך הרבה חברות מרחבי העולם. שביעות הרצון של התלמידים היא ברוב המוחלט של המקרים חיובית ונשמעו לא מעט הצעות ללימוד עתידי מרחוק, גם לאחר המשבר הנוכחי. אין ספק כי הצלחנו לנתב את המשבר העולמי להצלחה יחסית. מערכת ה-Zoom פתחה בפנינו עולם חדש, שרבים שללו את שיטת הלימוד בו על הסף לפני שהתנסו בו.

כשאני מגיע לעבודה, אין לי את התחושה של להעביר שיעור וללכת הביתה, זה הרבה מעבר לכך. אני נמצא בקשר מעולה עם התלמידים שלי גם שנה אחרי שסיימו איתי את הקורס בהאקריו, מנסה לעזור להם בשנים הראשונות בתעשייה, עם תחושה של מורה דרך של ממש ולא מרצה בכיר לקורס ספציפי שלאחר מכן מנתק מגע.

מתעניינים בשיווק דיגיטלי?
דברו איתי!
%
מתחרים חדשים שיצרתי לעצמי
+
תלמידים
+
קורסים
%
מתחרים חדשים שיצרתי לעצמי
+
תלמידים
+
קורסים

מורה פרטי לשיווק דיגיטלי

עוזי שבת

שיעורים פרטיים בבניית אתרים באמצעות מערכת Zoom שהוכיחה את עצמה במשבר הקורונה ותשאר איתנו גם הרבה אחרי. נחשפנו במהלך התקופה הזו למערכת חכמה, נוחה ויציבה ללימודים מרחוק.

המפגשים לצורך שיעורים פרטיים בבניית אתרים מתקיימים בצורה מאוד מסודרת, עם קובץ שיבוצים ומערכת התראות מותאמת אישית.

כל תלמיד מקבל קישור למפגש אישי איתי באמצעות מערכת Zoom מספר דקות לפני המפגש.

כל מה שצריך זה מחשב, אוזניות ומיקרופון.

מרחבי הרשת

כתבו עליי וגם כתבתי בעצמי 🙂
מה זה אלמנטור

השארת פרטים: