אודות עוזי שבת – מנכ"ל Digital Solutions ומרצה בכיר

עוסק בשיווק דיגיטלי כבר למעלה מ-7 שנים, אוהב את מה שאני עושה ותמיד שואף להתקדם ולהתפתח.

לאחר צבירת ניסיון של מספר שנים בחברות שונות ומגוונות, החלטתי להקים את חברת Digital Solutions המציעה היום שירותי דיגיטל ומספקת פתרונות לעשרות לקוחות במגוון תחומים וסדרי גודל.

כיום החברה מונה עשרות לקוחות מתחומי התיירות, נדל"ן, טיפוח, תחזוקה ועוד.

מרצה בכיר במכללת Hacker-U

מרצה בכיר בקורס שיווק באינטרנט של מכללת האקריו אומר בשבילי המון. העובדה שמאות תלמידים כבר הספיקו לעבור תחת הדרכתי ונכנסו לעולם השיווק הדיגיטלי מספקת יותר מהכל.

אני שומר על קשר עם הסטודנטים שלי, כאלה שעוד לא סיימו וכמה שכבר הספיקו לצבור ניסיון של שנה בחברות מובילות בתחום.

אם הייתם מספרים לי לפני כמה שנים שאהיה מרצה בכיר במכללת הדיגיטל הגדולה בישראל – מכללת האקריו, לא הייתי מאמין לכם.

האימפריה מתרחבת, מגדילה את הפער מהמתחרות שלה ורק הולכת ומשתדרגת בכל הנוגע להבנת צרכי החברות בשוק, הנגשת החומרים בצורה אידיאלית לתלמידים וניהול הקורסים בפריסה ארצית.

המכללה נמצאת בשיתוף פעולה הדוק עם החברות המובילות במשק בתחומן ומתווכת בסיום כל קורס בין תלמידים לבין ארגונים המחפשים להתרחב.

כתבו עליי וגם כתבתי בעצמי 🙂

מרחבי הרשת

עוזי שבת

שיעורים פרטיים בבניית אתרים באמצעות מערכת Zoom שהוכיחה את עצמה במשבר הקורונה ותשאר איתנו גם הרבה אחרי. נחשפנו במהלך התקופה הזו למערכת חכמה, נוחה ויציבה ללימודים מרחוק.

המפגשים לצורך שיעורים פרטיים בבניית אתרים מתקיימים בצורה מאוד מסודרת, עם קובץ שיבוצים ומערכת התראות מותאמת אישית.

כל תלמיד מקבל קישור למפגש אישי איתי באמצעות מערכת Zoom מספר דקות לפני המפגש.

כל מה שצריך זה מחשב, אוזניות ומיקרופון.

מורה פרטי לשיווק דיגיטלי

 

גם בעידן ה-Zoom והקורונה:
חייב לציין שאף אחד בעולם לא נערך למשבר הזה ולא היה שום צפי למכה שהגיעה. די במהרה אפשר לומר שהמכללה התאימה את עצמה ללימוד אונליין.

חומרי הלימוד והתרגולים הותאמו במהרה ללימודים מרחוק ונראה כי מכללת האקריו הצליחה לבלום את המשבר שפקד כל כך הרבה חברות מרחבי העולם. שביעות הרצון של התלמידים היא ברוב המוחלט של המקרים חיובית ונשמעו לא מעט הצעות ללימוד עתידי מרחוק, גם לאחר המשבר הנוכחי. אין ספק כי הצלחנו לנתב את המשבר העולמי להצלחה יחסית. מערכת ה-Zoom פתחה בפנינו עולם חדש, שרבים שללו את שיטת הלימוד בו על הסף לפני שהתנסו בו.

כשאני מגיע לעבודה, אין לי את התחושה של להעביר שיעור וללכת הביתה, זה הרבה מעבר לכך. אני נמצא בקשר מעולה עם התלמידים שלי גם שנה אחרי שסיימו איתי את הקורס בהאקריו, מנסה לעזור להם בשנים הראשונות בתעשייה, עם תחושה של מורה דרך של ממש ולא מרצה בכיר לקורס ספציפי שלאחר מכן מנתק מגע.

%
מתחרים חדשים שיצרתי לעצמי
+
תלמידים
+
קורסים
%
מתחרים חדשים שיצרתי לעצמי
+
תלמידים
+
קורסים
מה זה אלמנטור
מתעניינים בשיווק דיגיטלי?
דברו איתי!
השארת פרטים: