יצירת קשר

מרגישים אבודים ולא יודעים מאיפה להתחיל?

מחפשים פתרונות שיווק לעסק?

יחד נמצא את ערוצי השיווק והאסטרטגיות הרלוונטיות כדי להקפיץ את העסק שלכם!

השאירו פרטים, מבטיחים לחזור בהקדם 🙏
שיווק באינטרנט לעסקים - Digital Solutions Logo

בואו נפגש

אספרסו, קטן, עלינו 🙂
תיאום פגישה ללא עלות

מגיעים לכל מקום בארץ

שמרו על קשר!

שאלות נפוצות

בטח תהיתם...

כמה שנים אתם נמצאים בתחום?

חברת Digital Solutions מורכבת משותפים, עובדים וספקים הנמצאים כבר שנים רבות בתעשייה, כל אחד ותחום ההתמחות שלו. כל עובד וספק נבדק בקפדנות ומתרגל פרויקטים כאלה ואחרים הנוגעים לשיווק החברה, לפני מעבר לעבודה בפועל על לקוחות.

תוך כמה זמן אקבל מענה ואיך מתנהלת ההתקשרות הראשונית?

כל פנייה תיענה בתגובה עד יום העסקים הבא. אנו משתדלים לחזור לכולם בהקדם על מנת להתקדם בתהליך ולאפשר לכם ולעסק שלכם לקבל מענה מקצועי מהיר, תוך פריסת אפשרויות השיווק הרלוונטיות לכם.

איך מתבצעת הגדרת יעדים ותנאים מול הלקוח?

כל לקוח באשר הוא מתבקש על ידינו לחתום על חוזה המשתמש כהסכם עבודה חתום ומוצהר. החוזה כולל את סעיפי ההסכם בפירוט רב, כולל השירותים שנכללים ואלה שלא נכללים במסגרת ההתקשרות.

הלקוח מקבל כיסוי מאיתנו לגבי תקלות טכניות וויזואליות כאלה ואחרות, כמובן כל מקרה לגופו.

אני לא בטוח איזה שירות אני צריך

נשמח שתפנה אלינו לייעוץ טלפוני, פגישת Zoom ואפילו פגישה פרונטלית. נצטרך לשמוע ממך על אופי העסק, הלקוחות, השאיפות וכמובן היעדים והתקציב הקיים לצורך שיווק העסק. המומחים שלנו כבר יתנו לך הצעה או מספר הצעות רלוונטיות בהתאמה אישית מלאה.

לאחר סיום הקמת אתר, איך אדע מהי הדרך הנכונה עבורי?

אנו מספקים גם הצעות מחיר לתחזוקה שוטפת, כלומר קודם כל מציעים את התשתית (האתר במקרה הספציפי הזה) ולאחר מכן את האמצעי (קידום, פרסום ממומן וכו').

בסיום כל פרויקט אנו נסייע בהפצת שם המותג והשירותים / מוצרים שלו בערוצי השיווק השונים שלנו ונכניס את העסק לרשימת ההמלצות שלנו בפני לקוחות אחרים. לא עוזבים אתכם גם בסיום הפרויקט, ממשיכים לסייע לכם בחשיפת המותג.

איך ניתן לפנות אליכם?