אודות חברת

Digital Solutions

.Digital Solutions. Marketing experts

חברת Digital Solutions הוקמה במטרה לאגד תחת קורת גג אחת את מגוון שירותי השיווק המודרניים באינטרנט.

החברה מספקת מגוון פתרונות דיגיטל לעסקים מכל התחומים ובכל סדרי הגודל.

הניסיון של כל אחד מאיתנו בתחום וריכוז היכולות תחת קורת גג אחת חזקה ויציבה הם אלה שמאפשרים לנו לעשות את מה שאנחנו אוהבים ומתמחים בו על הצד הטוב ביותר.

 

השוק מוצף, אם כך, מה הופך אותנו לבחירה הטובה ביותר עבור העסק שלכם?

התוצאות שלנו מוכחות ומדברות בעד עצמן, מגוון הלקוחות ושביעות רצונם מצביעים על היכולת האמיתית שלנו לתת תוצאות ולשפר משמעותית ביצועים עסקיים.

Our customers

הכירו את  הלקוחות שלנו.

לא לקוחות. שותפים לדרך. הכירו את מגוון הלקוחות המרוצים שלנו!

Our work

הפרויקטים שלנו.

הכירו את הלקוחות שלנו מקרוב, עם כל הסיפורים המעניינים, הניתוחים המעמיקים והסיטואציות איתן התמודדנו במהלך השירות שסיפקנו.

ראיון מתוך מדור 'הנבחרים' באתר וואלה:

.Digital Solutions. Marketing experts

מה מייחד  אותנו?

1

פרסום בכל ערוצי השיווק

אנחנו לא רק אומרים שאנחנו יודעים לספק את כל שירותי השיווק האינטרנטיים המודרניים, אנחנו מתחייבים לכך עם תוצאות מוכחות!

קרא עוד

2

אמון מלא בתוכן איכותי

תוכן הוא עדיין המלך וללא ערכים ומסרים אמיתיים ומוכחים לא ניתן יהיה להגדיל את כמות הלידים והעסקאות.

קרא עוד

3

התאמה אישית לכל לקוח

אין ערוץ שיווק מועדף, כמות האופציות הקיימות בימינו רבה ויש להתאים לכל לקוח באופן אישי את אסטרטגיית השיווק.

קרא עוד

?Why choose us

למה לבחור דווקא בנו?

היכולת לקחת פרויקט מאפס ולהביא אותו מנקודת התחלה כל כך בסיסית אל עבר יעדי הקמפיין, ללא כל תלות וללא אירועים בלתי מתוכננים היא שהופכת את התהליך המשותף איתנו ליעיל ומוצלח.  הכי קל "לתת את המכה" ולחזור למי מנוחות. מה החוכמה? אנו מאמינים בתוצאות מוכחות לטווח הארוך. הנגיעה שלנו בכל ערוצי המדיה לצורך עמידה ביעדים מציבה בפנינו אינספור הזדמנויות ואסטרטגיות להשגת המטרות.

סטנדרטים גבוהים במיוחד

עובדי החברה במחלקות השונות "מצוידים" בטכנולוגיות החדשניות ביותר בשוק וזה בא לידי ביטוי בתבניות עיצוב, תוספים וכלים פרימיום לשיווק דיגיטלי שמשמשים אותנו למתן שירות ללקוחות. עולם השיווק הדינאמי מחייב אותנו להשאר מעודכנים ולקחת חלק בכנסים, וובינרים, פודקאסטים ועוד. כל זאת כדי להמשיך ולתת לכם את השירותים והמוצרים הטובים ביותר.

שירות מהיר

כל לקוח מקבל איש קשר צמוד מטעם החברה, להתנהלות שוטפת, כולל קבלת דו"חות, בירורים ופגישות עבודה. אנו זמינים עבור לקוחותינו בשעות המקובלות ואף מעבר, בטלפון, ב-Whatsapp וכמובן במיילים.

חזון שאפתני

חזון חברת Digital Solutions הוא להמשיך ולצמוח, לגדול מבפנים ומבחוץ ולתת לכמה שיותר עסקים פתרונות שיווק אמיתיים. מטרתנו היא להמשיך ולגייס תותחי שיווק להון האנושי האדיר שנמצא כבר כעת בחברתנו.

ליווי אישי

הצלחה של לקוחותינו היא הצלחה שלנו, לא כקלישאה, ככלל מנחה ומטרה אמיתית עבור כל פרויקט. אנו מאמינים אמונה שלמה בכך שיש לנו חלק משמעותי בהגדלת שולי הרווח בעסק. גם לקוחות שהצטרפו לשירות ספציפי מקבלים מאיתנו הכוונה עסקית גם בערוצים אחרים ואפיקים שאינם קשורים ישירות לשירות שנרכש.

ניסיון מקצועי

כלל עובדי החברה הצטרפו לאחר קבלת הסמכה, בהתאם לערוץ השיווק בו הם פעילים ולאחר צבירת ניסיון של מספר שנים בתחום. ישיבות חברה תקופתיות, ניתוח פרויקטים משותף, למידה ממקרי בוחן ועוד במטרה להוביל לשיפור ביצועים.

שקיפות מוחלטת מול הלקוח

דו"ח חודשי, שיחה שבועית, עדכונים שוטפים וזמינות לכל שאלה שתצוץ. אנחנו כאן בשבילכם, אנחנו הנציגים עבורכם מול גוגל, פייסבוק והפלטפורמות השונות. רוב הלקוחות אינם מגיעים מהתחום ונותנים את כל כולם לעסק אותו הם מנהלים, אנחנו כאן בשביל לגשר על הפערים ולערב אתכם בכל תהליכי הפרויקט.

דברו איתנו.

איך שנוח לכם:

או, כתבו לנו: