אחסון אתרים דרך חברת Digital Solutions

אחסון אתרים משפיע באופן משמעותי על ביצועי האתר שלכם והאבטחה שלו. מדובר בעולם שלם שצריך להכיר כדי להתנהל בו בצורה נכונה.

למה לשבור את הראש? השאירו את העבודה השחורה לנו, אנו נטפל לכם בכל נושא האחסון ונוריד מכם כאב ראש מיותר. חסכתם גם כסף וגם זמן, נו אתם עוד מתלבטים?

תמיכה טכנית ויחס אישי

תעודת אבטחה SSL

גיבויים יומיים אוטומטיים

התאמה לאתרי WordPress

תיבת מייל ממותגת

מהירות אתרים משופרת

הידעת?
השארת פרטים תפתור לך את הבעיות!

למה מהירות שרת האחסון כל כך קריטית עבור אתרים?

מהירות אתר - אחסון אתרים בחברת DigitalSolutions

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על חוויית משתמש הוא כמובן מהירות הגלישה באתר וטעינת העמודים שבו. אנחנו חיים בעידן של חוסר סבלנות, אנחנו יודעים מה מגיע לנו ורוצים אותו עכשיו, אחרת פשוט ננטוש לטובת המתחרים. בכל תחום כבר יש מאות מתחרים בדיגיטל ומי שלא יספק תוצאות טובות במהירות ימצא את עצמו נשאר מאחור. אחסון אתרים בשרתים מהירים יתן את המענה הראוי.

המגמה הבולטת ביותר של השנים האחרונות היא התחזקות המובייל לעומת הדסקטופ. כבר לא מדובר ב-60% או 70% גלישה מהמובייל, בלא מעט תחומים ואתרים מדובר בכ-85% גלישה במובייל לעומת דסקטופ! נתון מטורף שאי אפשר להתעלם ממנו והוא מעצים עוד יותר את חשיבות התצוגה ומהירות הגלישה במובייל.

מהירות שרת האחסון, המשפיעה באופן ישיר גם על מהירות טעינת עמודים ובכלל גלישה באתר, תורמת מאוד לקידום אתרים בגוגל (SEO). מהירות היא פרמטר בפני עצמו המשפיע על מיקומים בתוצאות החיפוש, כאשר היא משפיעה גם על חוויית משתמש והתנהגות גולשים באתר.

כלים נפוצים לבדיקת מהירות אתרים:

זמן שאלות אחסון אתרים

בטח תהיתם...

למה אני צריך גיבוי יומי אוטומטי? אני יכול לייצר גיבוי לבד...

ברור שאתה יכול ליצור גיבוי בעצמך, אם אין לך ערך לזמן שלך ואין לך שאיפות ייעול, לך על זה. עכשיו ברצינות, כחלק מתהליך ייעול של חברות וארגונים ואפילו בעלי עסק בודד המעוניינים באחסון אתר, תנו לחברת האחסון לטפל בכך עבורכם.

בנוסף, ישנם מספר סוגים של גיבויים. על מנת לבצע גיבוי מתאים וכמובן לבחור בשחזור המתאים, עדיף להתייעץ עם גורם מקצועי או פשוט לא להתעסק בזה ולאחסן את האתר בראש שקט בשרת המבצע גיבויים יומיים אוטומטיים!

אילו תוספים ניתן להתקין ללא עלות, במסגרת אחסון אתרים?

במסגרת אחסון אתרים דרך חברת Digital Solutions, תקבלו אופציה להתקנת תוספים לאתרי ה-Wordpress שלכם, ללא עלות! מדובר בתוספים שנבחרו בקפידה ועונים על צרכים רבים ומגוונים של בעלי ומנהלי אתרים.

בין התוספים שתקבלו בחבילת האחסון:

  • EzCache לכיווץ קודים ושיפור מהירות
  • Booter לניהול זחלנים ובוטים
  • נגישות של חברת enable
  • תוסף של TinyPng Pro לכיוון משקל תמונות
  • Elementor Extras להוספת אופציות עיצוב
  • wpmudev הכולל עשרות תוספים מובנים
  • ועוד רבים וטובים

מצאתי אחסון זול יותר, למה שאאחסן את האתרים שלי אצלכם?

על איכות לא מתפשרים, בטח כשמדובר באחסון אתרים ובטח כשמדובר בפערים כספיים כל כך מינוריים. מי שמנסה לחסוך בדברים החשובים בסופו של דבר משלם הרבה יותר, בין אם זה בקידום לקוי של האתר או נטישה של גולשים בעקבות איטיות גלישה ובין אם בתמיכה בזמינות נמוכה שאינה מספקת את כל הפתרונות.

למה אתם ממליצים על אחסון אתרים בפלטפורמת WordPress?

בניית אתרים בוורדפרס - מי שלא ניסה, לא יודע

מערכת הניהול (CMS) של WordPress נחשבת לפופולרית ביותר בימינו והיא הנלמדת ביותר במוסדות הלימוד ברחבי העולם. מדובר במערכת סופר נוחה ויעילה, עם אופציות מתקדמות שמסירה כל תלות במתכנת או מעצב. בנוסף, זוהי פלטפורמה מתעדכנת ומתחדשת שלא נשארת מאחור בין האופציות הטכנולוגיות הקיימות בשוק, זה ההווה והעתיד של תחום בניית האתרים.

בניית אתרים בוורדפרס מותאמת לקידום בגוגל ולעיצוב נוח, עם אופציות מובנות המספקות את מירב הפתרונות ברוב המקרים.

מה זה דומיין זמני ומתי אצטרך אחד כזה?

דומיינים זמניים מאפשרים לכם לבנות אתר חדש וסאב דומיינים במעין סביבת פיתוח, שלאחר סיום העבודות עליה, תוכלו להעביר את האתר החדש ישירות לדומיין אמיתי, החלפה "ראש בראש". האחסון שלנו מספק כמות בלתי מוגבלת של יצירת דומיינים זמניים / סביבות פיתוח לנוחות המשתמשים ולצרכים השונים שלהם. אגב, לא תמיד תקבלו את אופציית הדומיין הזמני במסגרת אחסון אתרים.

למה אתה מחכה?
השאר פרטים וצמצם פערים מהמתחרים!