אחסון אתרים

Digital Solutions. Marketing Experts

אחסון אתרים מקצועי דרך חברת Digital Solutions

אחסון אתרים מקצועי משפיע באופן משמעותי על ביצועי האתר שלכם והאבטחה שלו. מדובר בעולם שלם שצריך להכיר כדי להתנהל בו בצורה נכונה. מיקום השרת, המרכיבים הטכניים שלו, מוניטין החברה שמנהלת אותו וכמובן שפת ורמת התמיכה שתקבלו, כל אלו משפיעים ישירות על תחזוקת האתר שלכם. חשוב לזכור כי אתר ש"נופל" בתדירות גבוהה מהאוויר או כזה שחווה בעיות מהירות מקבל דירוג נמוך בגוגל ומספק חוויית משתמש שלילית. למה לשבור את הראש? השאירו את העבודה השחורה לנו, אנו נטפל לכם בכל נושא האחסון ונוריד מכם כאב ראש מיותר. חסכתם גם כסף וגם זמן, נו אתם עוד מתלבטים?

תמיכה טכנית ויחס אישי

תעודת אבטחה SSL

גיבויים יומיים אוטומטיים

התאמה לאתרי WordPress

תיבת מייל ממותגת

מהירות אתרים משופרת

Page speed

למה מהירות שרת האחסון כל כך  קריטית עבור אתרים?

מהירות אתר - אחסון אתרים מקצועי בחברת DigitalSolutions

כלים נפוצים לבדיקת מהירות אתרים:

1

Pingdom

2

Speedom

3

Page Speed Insights

אחסון אתרים מקצועי

כיצד אחסון אתרים מקצועי יכול להשפיע על ביצועי האתר והאבטחה שלכם? לפניכם כל מה שרציתם לדעת על אחסון אתר בשרת אחסון.

כאשר עסקים מחליטים לבנות אתר אינטרנט שיקדם את המוצרים והשירותים שלהם, ישנם כאלו שאינם מקדישים מחשבה על בחירת חברה לאירוח אתרים. הסיבה לכך שהיא שלא כולם יודעים שהבחירה בחברת האחסון משפיעה רבות על האבטחה ועל הביצועים של האתר.

ממש כמו שאתם מחליטים בכובד ראש היכן לגור ולא מתפשרים על כל בית, כך עליכם לבחור היטב את המקום שבו האתר שלכם יאוחסן.

קרא עוד

מה זה שירות אחסון אתרים מקצועי?

כשבונים אתר אינטרנט, האתר כולל קבצים שונים כמו קבצי HTML ו- CSS, מסמכים, קבצי מדיה ועוד. אותם קבצים צריכים להיות מאוחסנים במקום כלשהו על מנת שאנשים ברחבי העולם יוכלו להיכנס לאתר שלכם ולגלוש בו.

חברה המתמחה באחסון אתרים מאחסנת את הקבצים של האתר בשרתים שלה הנקראים גם מרכזי נתונים. שרתים אלו אמורים להיות חזקים מאוד, הרבה יותר מהמחשב הביתי שלנו, על מנת שיוכלו לאחסן את כמות הקבצים הגדולה שמכיל כל אתר אינטרנט.

אחסון מקצועי של אתר מאפשר לקבצי האתר שלכם להיות זמינים 24 שעות ביממה, ובנוסף לכך החברה דואגת לתחזוקת השרתים, לשמירה על עדכוני התוכנה והחומרה ולפתרון בעיות.

קרא עוד

מדוע אתם זקוקים לשירות אחסון אתרים מקצועי?

אבטחת מידע 🔐

באמצעות אחסון אתרים מקצועי תוכלו להיות בראש שקט שהאתר שלכם מאובטח.

חברת האחסון דואגת לאבטחת האתר שלכם באמצעות התקנת תוכנות כמו אנטי וירוס, אנטי ספאם, פיירפוקס, וכן היא מספקת שירות ניטור של הרשת 24 שעות ביממה ושירות סינון דואר עוין.

בנוסף, החברה דואגת לבצע גיבויים יומיים באופן אוטומטי, כך שהמידע באתר שלכם יישמר תמיד. חשוב לוודא שחברת האחסון מספקת לכם תעודת אבטחה מסוג SSL (Secure Socket Layer) במיוחד אם יש לכם חנות מקוונת שבה המידע רגיש במיוחד.

קרא עוד

שיפור מהירות האתר באמצעות אחסון אתרים מקצועי

מרבית הגולשים הם חסרי סבלנות וכאשר הם נתקלים באתר איטי שזמן הטעינה שלו עולה על 3 שניות, הם עלולים לנטוש אותו ולהיכנס לאתר המתחרה.

מעבר לנטישת האתר, גוגל מעדיף לקדם אתרים מהירים שמספקים חווית משתמש טובה לגולשים על פני אתרים איטיים. בשל כך, חשוב מאוד שהאתר שלכם יהיה מהיר במיוחד.

אחסון אתרים בשרת חינמי ומשותף אותו חולקים אתרים אחרים, עלול לגרום לעומס על האתר שלכם. הדפים ייטענו לאט מדי ובשעות לחוצות במיוחד האתר עלול אף ליפול.

לעומת זאת, אירוח בשרת אחסון אתרים מקצועי, יבטיח שהאתר שלכם יהיה מהיר גם בגלישה בדסקטופ וגם במובייל.

קרא עוד

תמיכה טכנית

לצערנו, תקלות תמיד עלולות לצוץ, בין אם כתוצאה מטעות בניהול האתר ובין אם בשל תקיפה של האקרים.

במקרים של תקלות ובעיות שכאלו, חברת האחסון תספק עבורכם תמיכה טכנית 24 שעות ביממה. כך תוכלו להיות רגועים שהאתר שלכם בידיים טובות ומקצועיות. לעומת זאת, חברת אחסון חינמית מספקת תמיכה טכנית איטית ודלה אם בכלל.

בכל אופן, אחסון אתרים מקצועי נמדד בין היתר בכמות התקלות ונפילות האתר ולא רק במהירות התגובה.

קרא עוד

שטח אחסון ללא הגבלה בענן ☁️

אם תבחרו באופציה הזולה ביותר של אחסון אתר בשרת משותף, אתם תחלקו את השרת יחד עם מאות אתרים אחרים.

בשרת משותף שטח האחסון של האתר שלכם הוא מוגבל, כך שאם תרצו להגדיל את נפח אחסון האתר תתקשו לעשות זאת. מעבר לכך, אתר המאוחסן בשרת משותף לא יצליח לעמוד בתנועה גדולה של גולשים ועלול ליפול.

הבשורה המשמחת היא שחברת אחסון אתרים מספקת לכם שטח אחסון ללא הגבלה, כך שאתרים קטנים וגדולים כאחד יכולים להגדיל את כמות התוכן ככל שיחפצו בכך ויהנו מתנועה גדולה ללא כל חשש מנפילת האתר.

קרא עוד

התקנת תוספים פרימיום ללא עלות

שנן חברות אחסון המספקות לאתרי וורדפרס מגוון רחב של תוספים ללא עלות, כגון: תוסף EzCache לכיווץ קודים ושיפור המהירות, תוסף Booter לניהול בוטים וזחלנים, תוסף של TinyPng Pro לכיוון משקל תמונות, תוסף Elementor Extras להוספת אופציות עיצוב ועוד.

תוספים אלו יענו על הצרכים שלכם, בעלי האתר, ויעזרו לכם לשפר אותו.

קרא עוד

אחסון אתרים מקצועי = האתר נקי מפרסומות

באתר המאוחסן בפלטפורמה חינמית, יופיעו פרסומות ובאנרים ללא אפשרות להסיר אותם.

פרסומות אלו משדרות חוסר מקצועיות בעיני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, והן גם משתלטות על שטחים באתר שהיו יכולים לשמש לקידום העסק שלכם. אחד מהיתרונות של אחסון מקצועי הוא שהאתר שלכם יהיה נקי מפרסומות.

קרא עוד

Questions & Answers

זמן שאלות   אחסון אתרים מקצועי.

ברור שאתה יכול ליצור גיבוי בעצמך, אם אין לך ערך לזמן שלך ואין לך שאיפות ייעול, לך על זה. עכשיו ברצינות, כחלק מתהליך ייעול של חברות וארגונים ואפילו בעלי עסק בודד המעוניינים באחסון אתר, תנו לחברת האחסון לטפל בכך עבורכם.

בנוסף, ישנם מספר סוגים של גיבויים. על מנת לבצע גיבוי מתאים וכמובן לבחור בשחזור המתאים, עדיף להתייעץ עם גורם מקצועי או פשוט לא להתעסק בזה ולאחסן את האתר בראש שקט בשרת המבצע גיבויים יומיים אוטומטיים!

במסגרת אחסון אתרים דרך חברת Digital Solutions, תקבלו אופציה להתקנת תוספים לאתרי ה-Wordpress שלכם, ללא עלות! מדובר בתוספים שנבחרו בקפידה ועונים על צרכים רבים ומגוונים של בעלי ומנהלי אתרים.

בין התוספים שתקבלו בחבילת האחסון:

  • EzCache לכיווץ קודים ושיפור מהירות
  • Booter לניהול זחלנים ובוטים
  • נגישות של חברת enable
  • תוסף של TinyPng Pro לכיוון משקל תמונות
  • Elementor Extras להוספת אופציות עיצוב
  • wpmudev הכולל עשרות תוספים מובנים
  • ועוד רבים וטובים

על איכות לא מתפשרים, בטח כשמדובר באחסון אתרים ובטח כשמדובר בפערים כספיים כל כך מינוריים. מי שמנסה לחסוך בדברים החשובים בסופו של דבר משלם הרבה יותר, בין אם זה בקידום לקוי של האתר או נטישה של גולשים בעקבות איטיות גלישה ובין אם בתמיכה בזמינות נמוכה שאינה מספקת את כל הפתרונות.

מערכת הניהול (CMS) של WordPress נחשבת לפופולרית ביותר בימינו והיא הנלמדת ביותר במוסדות הלימוד ברחבי העולם. מדובר במערכת סופר נוחה ויעילה, עם אופציות מתקדמות שמסירה כל תלות במתכנת או מעצב. בנוסף, זוהי פלטפורמה מתעדכנת ומתחדשת שלא נשארת מאחור בין האופציות הטכנולוגיות הקיימות בשוק, זה ההווה והעתיד של תחום בניית האתרים.

בניית אתרים בוורדפרס מותאמת לקידום בגוגל ולעיצוב נוח, עם אופציות מובנות המספקות את מירב הפתרונות ברוב המקרים.

דומיינים זמניים מאפשרים לכם לבנות אתר חדש וסאב דומיינים במעין סביבת פיתוח, שלאחר סיום העבודות עליה, תוכלו להעביר את האתר החדש ישירות לדומיין אמיתי, החלפה "ראש בראש". האחסון שלנו מספק כמות בלתי מוגבלת של יצירת דומיינים זמניים / סביבות פיתוח לנוחות המשתמשים ולצרכים השונים שלהם. אגב, לא תמיד תקבלו את אופציית הדומיין הזמני במסגרת אחסון אתרים.