מה זה וובינר

מה זה וובינר ומהי התרומה השיווקית שלו?

תוכנת וובינר מאפשרת לכם לנהל הרצאה, כנס או מצגת באופן מקוון ולמשתתפים רבים בו זמנית.

לפניכם כל היתרונות של הכלי הזה וכיצד הוא יכול להזניק את העסק שלכם. בואו נענה על השאלה: מה זה וובינר?

אם יש משהו חיובי שהקורונה לימדה אותנו, זה על האפקטיביות הרבה של תקשורת מקוונת.

פגישות בזום או שיווק דיגיטלי באמצעות רשתות חברתיות, הוכיחו את עצמם כיעילים בהשגת לקוחות חדשים. מתברר שגם כאשר אנחנו נמצאים בבידוד ומסתגרים בבתים, אנחנו יכולים לשווק את העסק שלנו ולהגדיל את ההכנסות.

כעת יותר ויותר עסקים מבינים את היתרונות הרבים של תקשורת און ליין עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, והם עושים זאת באמצעות תוכנת וובינר.

מה זה וובינר?

וובינר (שילוב של המילים “Web” – אינטרנט ו-"Seminar" – סמינר) זוהי תוכנה המאפשרת לנהל סדנת וידאו, כנס, הרצאה או מצגת רבת משתתפים דרך האינטרנט.

באמצעות התוכנה ניתן לפתוח חדרי ישיבות וירטואליים שאתם יכולים להציג בהם מצגת, לשתף את המסך שלכם במחשב, להציג קבצים שונים, לכתוב מידע על לוח מחיק ולשווק את העסק שלכם.

הכנס הווירטואלי נערך בשידור חי, כך שהמשתתפים יכולים לשאול שאלות ולקבל תשובות מהמנחה בזמן אמת. בתוכנה יש פיצ'רים שימושיים רבים, כמו אפשרות לערוך סקרים עליהם הקהל יכול לענות אונליין, והקלטה של הכנס שמאפשרת לשמוע את ההרצאה במועד מאוחר יותר.

מהם היתרונות של וובינר?

תפוצה רחבה

בעבר, כאשר עסקים רצו להגדיל את קהל היעד שלהם מעבר למיקום הפיזי של העסק, הם נאלצו לנסוע לערים או מדינות אחרות.

כיום, בזכות האפשרות לערוך כנסים וירטואליים, ניתן להגיע לקהל גלובלי בכל מקום בעולם. אתם יכולים לשווק את המוצרים או השירותים שלכם לערים רחוקות ומעבר לים, כל עוד יש ללקוחות הפוטנציאליים שלכם גישה לאינטרנט.

שיתוף פעולה עם אנשי עסקים וקולגות

יתרון נוסף של עריכת כנס וירטואלי, הוא שאתם מקבלים הזדמנות לערוך שיתופי פעולה עם אנשי עסקים וקולגות מהתחום שלכם או מתחומים משלימים. תוכלו למנף את הידע והניסיון המקצועי של מומחים שונים, כדי לעורר עניין במותג שלכם, למשוך קהל רב יותר ולהשיג לידים חדשים.

משפיענים ומומחים שמתארחים אצלכם בכנס מחזקים את המיתוג העסקי שלכם כיוקרתי ובעל סמכות.

מה זה וובינר? השגת לידים איכותיים בדרך הכי טבעית שיש

כל עסק שרוצה להצליח חייב להשיג לידים איכותיים רבים ככל האפשר. אירוח כנס וירטואלי מאפשר לכם לקבל גישה ללקוחות פוטנציאלים רבים.

בכנס משתתפים אנשים שנרשמו אליו מראש, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי הם מתעניינים במה שיש לכם להציע. אותם משתתפים משאירים את פרטי הקשר שלהם בעת ההרשמה, כך שלאחר הכנס תוכלו ליצור עמם קשר ולשכנע אותם לרכוש את השירות או המוצר שלכם.

בניית אמינות

הכנסים הווירטואליים יכולים לסייע לכם לבנות אמינות למותג שלכם. אז מה זה וובינר ואיך הוא תורם לכם עסקית?

במהלך הכנס אתם יכולים להפגין את הידע המקצועי והתובנות שלכם, וכך אתם נתפסים כאוטוריטות בתחום שלכם. הקהל הצופה בכם מקבל רושם חיובי רב על העסק שלכם, וכך האמון של הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים בשירותים, במוצרים ובמותג שלכם רק הולך ומתחזק.

שמירה על אינטראקציה עם קהל העוקבים

לצד השגת לקוחות חדשים, חשוב מאוד לחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים שלכם.

באמצעות כנס וירטואלי, ניתן לפגוש את הקהל שלכם. באפשרותכם לצ'וטט עם הלקוחות ולענות להם על שאלות, להציג בפניהם את החידושים האחרונים בעסק שלכם, לערוך סקרים ולברר לגבי שביעות הרצון שלהם מהמוצרים או השירותים שלכם.

כך תוכלו לקבל מידע יקר שישמש אתכם היטב, ויאפשר לכם להבין מה עליכם לשמר ומה עליכם לשפר בעסק שלכם.

תקשורת כזאת עם קהל היעד גם תסייע לכם להכיר טוב יותר את הלקוחות שלכם, וגם תיתן לכם הזדמנות להעניק להם את תשומת הלב הראויה להם.

כדאי לזכור שלקוח שמקבל תשומת לב שכזו מרגיש נאמנות רבה יותר למותג.

סביר להניח שהוא לא רק ימשיך להיות לקוח שלכם, אלא שגם ימליץ עליכם לאנשים אחרים.

מה זה וובינר? אינטראקציה עם קהל המשתתפים

מה זה וובינר? תקשורת חסכונית!

כנס וירטואלי הוא כלי שיווקי משתלם במיוחד. הדרישות הבסיסיות לעריכת כנס מקוון הן חיבור לאינטרנט, מחשב עם מצלמה וגישה לאפליקציה.

אין צורך לבזבז משאבים וכספים עצומים על נסיעות ופגישות עם ספקים ולקוחות פוטנציאליים, או לשכור אולם כדי לערוך הרצאה. ניתן לערוך כנסים וירטואליים מבלי לצאת מהבית או מהמשרד, ולחסוך כסף רב.

היתרון הזה קריטי במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים שהתקציב שלהם מוגבל.

לסיכום, וובינרים (כנסים וירטואליים) מעניקים לעסקים אפשרות נוחה ויעילה להתחבר לקהל היעד שלהם, לחזק את המיתוג העסקי, להשיג לידים ולהגדיל את ההכנסות והמכירות.

אם גם אתם מעוניינים להשתמש בכלי הזה, חשוב מאוד שתגדירו קודם כל מהי המטרה שלכם ומהם היעדים שאתם מקווים להגיע אליהם באמצעות הכנס המקוון. בנוסף, עליכם לחשוב איך להציג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

אנחנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להדריך אתכם ולסייע לכם לנצל את היתרונות הרבים של וובינר. בהצלחה!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השארת פרטים:

השאירו פרטים
צרו איתנו קשר
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
השאירו פרטים
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
צרו איתנו קשר