מה זה אלמנטור

מה זה אלמנטור? ומה גרם ל-5 מליון משתמשים לבחור בה

מערכת אלמנטור הושקה בשנת 2016 ומאז המריא במהירות בזק, כיום התוסף פעיל ביותר מ5 מליון אתרים, ועם דירוג גבוה בטירוף של 96% משתמשים מרוצים (מתוך 5747 ביקורות!).

אז מה זה אלמנטור? כמובן שמדובר בייצור כחול לבן, שהרי המערכת התחילה כמערכת ישראלית וכיום מוצעת לבעלי עסקים ואנשי שיווק מכל רחבי העולם, ואפילו נסחרת בבורסה.

רוצה להפוך ל1 מתוך 5,000,000+ משתמשים מרוצים?

אלמנטור עוזר לנו להוסיף עיצוב מתקדם ובצורה מסודרת, ללא הצורך בידע קודם של קודים ותכנות, בגרסה המשודרגת של אלמנטור ניתן לעצב אפילו את תבנית העיצוב של וורדפרס עצמה.

מה זה אלמנטור

מה זה אלמנטור?

בצורה הפשוטה ביותר: אלמנטור היא מערכת ויזואלית של גרור ושחרר (Drag & Drop).

זה אומר שבכל רגע נתון אנחנו יכולים לצפות באתר בגרסתו הסופית כפי שיהיה מוצג לגולש, ובנוסף ניתן לשחק עם מגוון אלמנטי עיצוב של כפתורים, טפסים, תמונות, וכ'ו, באמצעות גרירת אלמנט ושחרור, בלי קודים בכלל.

התוצאה הסופית היא כלי שעוזר לאתר הוורדפרס שלך להיראות במציאות כפי שהאתר נראה בדמיון שלך.

כדי באמת להבין מה זה אלמנטור, בואו נתחיל בהבנה כללית של איך עובד ממשק המערכת.

נעים להכיר! זוהי מערכת אלמנטור

מצד שמאל אנחנו נראה את התצוגה הויזואלית, וזהו האתר עצמו, לשם אנחנו נגרור את האלמנטים שאנחנו רוצים להוסיף לאתר שלנו. התצוגה הויזואלית תכלול חלוקה לפי אזורים שונים, ובכל אזור יהיו עמודות שונות, בתוך כל עמודה אנחנו נוכל למקם ולעצב אלמנטים.

מצד ימין אנחנו נראה את תפריט האלמנטור. שימו לב שהחלק העיקרי במרכז מכיר מגוון אפשרויות אלמנטים שניתן פשוט לגרור לאיזור הטקסט ולשחק איתם, ובנוסף יש 2 תפריטים למעלה ולמטה, התפריט התחתון מקושר בעיקר לאלמנטור, והתפריט העליון מקושר (ברובו) למערכת וורדפרס.

כדי להוסיף אלמנט לעמוד, אפשר פשוט לגרור ולהניח אלמנט מתפריט הצד לתצוגה הויזואלית. לאחר שנסמן את אחד האלמנטים, תשתנה חלונית האלמנטור לאזור עריכה עם 3 קטגוריות: תוכן, עיצוב, ומתקדם.

מה זה אלמנטור

מה זה אלמנטור בשביל בונה אתרים חובבן?

כשאנחנו משווים את אלמנטור לכל אחד מהמתחרים, באמת מדובר באחד הממשקים הנוחים והפשוטים ביותר להבנה, בפער על פני המתחרים, ויחד עם זאת חשוב לזכור שלא משנה באיזו מערכת בחרת – תמיד יהיה תהליך למידה לפני שאפשר למצות את המערכת ולנצל את מלוא האפשרויות שהמערכת מציעה.

איך להפוך למקצוען במהירות

הדרך הטובה ביותר ללמוד באמת מה זה אלמנטור ואיך להשתמש, לדעתי, זה להשתמש בטמפלייטים המובנים וממש לנסות להבין אותם מתוך הנעליים של מעצב האתר, כך ניתן להיחשף לאפשרויות מתקדמות במהירות בזק, וללמוד מהטובים ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השארת פרטים:

השאירו פרטים
צרו איתנו קשר
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
השאירו פרטים
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
צרו איתנו קשר