בניית אתר אינטרנט - פורום ראשי החברות

בניית אתר אינטרנט היא חובה לכל עסק, לא תצליחו לשכנע אותי אחרת

"העסק שלי קטן", "זה לא תחום שצריך להחזיק בו אתר", "אבל רוב ההכנסות שלי בכלל מאינסטגרם", דיי חברים. בניית אתר אינטרנט היא בגדר חובה, עבור כל עסק, בלי יוצא מן הכלל.

אנו חיים בעידן בו לכל אחד יש פרופיל בפלטפורמות ורשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, דווקא אם בתחום שלכם אין הרבה אתרים, זו ההזדמנות שלכם לתת את המכה ולבסס נוכחות אינטרנטית.

רוב ההכנסות שלכם מאינסטגרם? אין בעיה, קיים סיכוי גדול שכך ישאר המצב אבל למה להתעלם מנתח שוק שלם? אני מבין שעוד לא השתכנעתם, טוב בואו נעשה סדר בדברים.

עסק קטן? אם זאת החשיבה שלכם ככה גם תשארו 🤏🏽

אין דבר כזה עסק קטן, הכל בראש. היום אתם עסק קטן, מחר אתם אימפריה, ראו ערך מארק צוקרברג, ריצ'ארד ברנסון ואפילו רמי לוי, להמשיך?

גם עסקים קטנים צריכים בניית אתר אינטרנט, אפילו יותר מעסקים בינוניים וגדולים. דווקא עסקים עם מחזור הכנסות קטן לא יוכלו להרשות לעצמם קמפיינים פרסומיים ולכן יאלצו לפנות להקמת אתר קטן שבו יוכלו גם לבצע פעולות לקידום אורגני, בו אין דמי פרסום אלא נטו תשלום לשעות עבודה של המקדם.

גם אם אתם עסק קטן, כרגע, קהל היעד שלכם הוא כנראה הרבה יותר גדול ממה שאתם חושבים או ממה שכיוונתם אליו עד עכשיו.

בניית אתר אינטרנט - אל תחשבו כמו עסק קטן
אל תחשבו כמו עסק קטן

בניית אתר אינטרנט כערוץ הכנסות נוסף

גם אם אתם נמצאים בתחום שרוב קהל היעד שלו חי ונושם אינסטוש, פייסבוק או אפילו טיקטוק, אל תוותרו על קהל יעד שלם שנכנס לגוגל בתמימות ומריץ שאילתות בתוצאות החיפוש. בניית אתרים אינטרנטיים תפתח לאתר שלכם עולם שלם של גולשים שרק מחפשים אותו.

מעבר ליתרון התדמיתי שבניהול אתר אינטרנט, תוכלו לבנות אותו בצורה מסוימת כך שיותאם לקידום אורגני מיידי או עתידי.

מדובר בערוץ הכנסות חינמי בסופו של דבר, שמייצר הכנסות לעסק בדרך עקיפה – כניסה לעמודים דרך שאילתות חיפוש בגוגל והשארת פרטים / רכישה.

ניתן לבצע מעקב ומדידה באמצעות תוספים וכלים חיצוניים בהם נוכל להגדיר המרות ויעדים, לנתח את התנהגות הגולשים ולבצע פעולות בהתאם, שיובילו אותם לפעולה הרצויה.

יודעים מה? כנסו לגוגל, חפשו "אינסטלטור", "נגר", "מנעולן", עדיין חושבים שכעסק "קטן" אתם לא צריכים אתר משלכם?

בניית אתר אינטרנט - מי אמר אני ולא קיבל?

זה רק נשמע גרנדיוזי, זה ממש לא. הקמת אתר לא חייבת לעלות 10,000 שקל ומעלה, ניתן גם ליצור אתרים קטנים הרבה יותר. קחו שירות בניית אתרים מפרילנסר ולא מחברה, בכדי להוזיל עלויות.

בסופו של דבר, אתם בוחרים כמה גדול ומורכב יהיה האתר, כמה תתעכבו על עיצוב וכו'.

תמיד אפשר להתחיל מאתר קטן ולבנות אותו כך שיהיה גמיש ויוכל לעבור מתיחת פנים מינימלית להוספת עמודים ותוכן.

בניית אתר אינטרנט לא מחייבת השקעה גדולה מדי, ישנם מגוון סוגים של אתרים.

תמחור אתר מורכב משעות העבודה עליו וממורכבות התהליך עבור מי שבונה אותו. הוספת בלוג, מכירה אונליין והוספת פיצ'רים מתקדמים משפיעים משמעותית על עלות אתר.

בנייה באמצעות מערכות אלמנטור:

בניית אתר אינטרנט - אמצעי משלים

חשוב לזכור כי אתר אינטרנט הוא רק חלק, הקריטי ביותר ברוב המקרים אבל בכל זאת חלק מנוכחות אינטרנטית שלמה של אדם או עסק.

שוב, גם אם בתחומכם משתלם לכם יותר להשקיע משאבים ברשתות חברתיות או בקמפיינים ממומנים, אין כמו אתר.

בניית אתר אינטרנט תיצור לכם בית דיגיטלי שיהווה מעין "חממה" עבורכם ויוכל לקשר את הגולשים לרשתות החברתיות וההפך.

תתייחסו לזה כאמצעי משלים או כחלק ממעטפת אך בהרבה מאוד מקרים מדובר בנשק דיגיטלי שובר שיוויון שיוכל לנתב גולשים רבים מתוצאות החיפוש לעמודים בתוך האתר שלכם ואולי אף להבדיל אתכם מהמתחרים שלכם.

יש אתרים ויש אתרים

One Page: 

בניית אתר אינטרנט שמכיל עמוד אחד בלבד. מדובר בדומיין ראשי, ללא עמודים פנימיים, שמחולק לאזורים שונים שיוצרים מבנה ארוך ומפורט.

בדרך כלל סוג זה של אתר מיועד לאתרים עם מעט תוכן, כך שאין צורך בעמודים פנימיים.

אתרי One Page בלתי אפשרי לקדם מעבר למספר בודד של מילות מפתח, הרי שלקידום אורגני צריך מספר עמודים שונים ו-One Page מורכב מעמוד אחד, כשמו כן הוא.

אתר סטנדרטי:

אתר רגיל המכיל את העמודים הקבועים: ראשי, אודות, צור קשר ומספר עמודים פנימיים, בדרך כלל עמודי שירות. יכול לשמש כאתר תדמית לאדם או לעסקים, להציג תחומי פעילות או לצרכי איסוף לידים.

בניית אתר אינטרנט בשילוב בלוג: 

אתר סטנדרטי המכיל את כל העמודים הרגילים בשילוב עם אזור בלוג נרחב. אזור זה באתר מעוצב בשונה משאר האתר והוא מחולק לקטגוריות תוכן. בונים אותו בצורה מסוימת כך שפוסטים שמפורסמים משתייכים אוטומטית לקטגוריה הרלוונטית ומוצגים לגולשים באזור ברור ומוגדר.

אתר מכירות: 

אתר זה מורכב מאתר סטנדרטי בשילוב עם אזור חנות. החנות מורכבת מקטגוריות מוצר, כאשר בעל עמוד כזה יש מספר מוצרים רלוונטיים המשתייכים אליו.

במקרה של בניית אתר אינטרנט בפלטפורמת וורדפרס לצורך העניין, נהוג להשתמש בתוסף לסחר אונליין בשם WooCommerce, המספק פתרונות מתקדמים וניתוחים סטטיסטיים רלוונטיים למעקב ושיפור מכירות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השארת פרטים:

השאירו פרטים
צרו איתנו קשר
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
השאירו פרטים
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
צרו איתנו קשר