חברה לקידום אתרים באילת

בלי קידום אתרים באילת העסק שלך תמיד יחווה את החורף

העיר הדרומית החמה ביותר בישראל אשר כוללת כ-52 אלף תושבים, היא מקום מצוין לפתיחת עסק. התיירות השופעת מהארץ ומהעולם מזמינה לקוחות חדשים לבקר בעסקים המקומיים באילת המציעים שירותי לינה, מזון ומשקאות, חיי לילה, חופים, ואטראקציות שונות ברחבי העיר. בעמוד הבא נדבר על יתרונות קידום אתרים באילת.

קידום אתרים באילת יביא לכם לקוחות חדשים

קידום אתרים זהו תחום מקיף אשר כולל כל כך הרבה משימות שונות שיעזרו לקדם את העסק שלך. החל ממיתוג ובניית אתר, הלאה להופעה בגוגל מפות, מעקב וניתוח אחר תנועות הגולשים, ניהול מוניטין, קישורים, ועוד פעולות רבות שיעזרו להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאליים שנחשפים לעסק שלך באינטרנט, ובוחרים להגיע אליך ולרכוש ממך.

המוטיבציה שלנו לעזור לעסקים באילת מגיעה מתוך האהבה העצומה שיש לנו לעיר המיוחדת הזאת. החל מהטיילת שמתחילה מהקניון ועד מלון הרודס, הלאה לעיר עצמה שמלאה אך ורק בכיכרות (כמו כיכר הג'אז, כיכר הנסיך הקטן וכיכר הרמזורים), והלאה לחופים הדרומיים מהחוף של מוש לאקווה ספורט ועד למלון הנסיכה (שנצור בלבבותינו לעד).

אילת זאת עיר התיירות המיוחדת ביופיה, ואנחנו נעשה כל שביכולתינו כדי לעזור לעסקים המקומיים בעיר לזרוח, ממש כמו דג זהרון בשעות הלילה.

קידום אתרים באילת
הידעת?
קידום אתרך באילת יביא את הקיץ לעסק!

מה השלבים בשביל לבצע שיווק אורגני באילת

בשלב הראשון אנחנו נוודא שבכלל יש אתר ושהוא תקין, שהרי ללא אתר אי אפשר להופיע בתוצאות של גוגל במקומות מכובדים. שלב זה יכלול ביצועים שונים במערכת וורדפרס יחד עם שימוש בתוסף המוכר והידוע אלמנטור. נוודא שהאתר תקין מבחינת דומיין ומארח, מהירות טעינה, תקינות קישורים פנימיים, ניראות ויזואלית של פוסטים, ועוד פעולות חשובות נוספות עבור הזחלן של גוגל שסורק את האתרים.

כעת, אחרי שיש אתר, אפשר להתחיל לבצע קידום אתרים אורגני באילת. בשלב הראשון אנחנו נבצע מחקר מילות מפתח מקיף, כדי לדעת על איזה ביטויים כדאי לרוץ. לאחר שבחרנו את הביטויים שלנו, נחלק אותם למאמרים שונים, ונתייעץ עם בעל העסק האם יש העדפה שניצור את התוכן בעצמנו או שבעל העסק מעדיף לכתוב את המאמרים עבורנו. לאחר שסיימנו גם את שלב המחקר ויצרנו מאמרים שונים באתר אשר יתחרו על ביטויים נבחרים, צפויה להיות תנועה רבה באתר. השלב הבא הוא ניתוח תנועת הגולשים שהגיעו לאתר שלך ולבצע פעילויות A/B טסטינג שונים או במילה אחרת – אופטימיזציה.

השלב האחרון הוא לינקים חיצוניים, כלומר השגת קישורים מחוץ לאתר אשר מחזקים את האתר עצמו.

איך נתמחר קידום אתרים באילת

קידום אתרים באילת זאת עבודת פרך רצינית ביותר אשר כוללת שעות רבות של עבודה, היעזרות בקשרים חשובים (גם מצד בעל העסק) ופעילויות אסטרטגיה שונות במקביל, ולכן גם התמחור יהיה בהתאם. זה לא זול במיוחד, אלא שמי שכן בוחר לקדם את האתר שלו בשיווק אורגני, ירוויח לטווח הארוך מכל המבחינות החשובות ביותר – עלויות הפרסום רק ילכו ויקטנו, גולשים רבים יותר יהפכו ללקוחות, והלידים יהיו הרבה יותר חמים, כלומר איכותיים.

התמחור תלוי בכמה פרמטרים שונים: האם קיים אתר? האם קיימים תוכן ומדיה? כמה מילות מפתח נרצה לקדם? מה היקף שעות העבודה החודשי? ועוד מידע נוסף שיעלה במהלך הפגישה עם הלקוח.

האם זה בשבילך?

לא כל אסטרטגיה שיווקית מתאימה לכל עסק, ולכן חשוב לנו בצוות דיגיטל סולושנס לעזור לך לבצע את ההחלטה החכמה ביותר. כדי לדעת האם יותר נכון לבצע קידום אורגני או קידום ממומן בעסק שלך, נרצה לשאול אותך:

1. האם מחזור ההכנסות הנוכחי חיובי? (כלומר האם כרגע יש יותר הכנסות מאשר הוצאות)

2. האם יש דחיפות לקבל לקוחות חדשים כמה שיותר מהר? (גם אם זה בעלות יותר גבוהה)

3. האם העסק יוכל להתמודד עם כמות גדולה יותר של לקוחות שמגיעים? (ואין עומס מבחינת כמות העובדים), אין צורך לענות כרגע על השאלות הללו, נדבר על כך במהלך הפגישה.

כל מה שנשאר כרגע, זה להשאיר פרטים.

השארת פרטים:

השארת פרטים:

השאירו פרטים
צרו איתנו קשר
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
השאירו פרטים
שיווק באינטרנט לעסקים - תכנית עסקית מותאמת אישית | שיווק באינטרנט לעסקים - מיקוד פעילות לקהל היעד | Digital Solutions
צרו איתנו קשר