פרסום ממומן בטיקטוק להגברת חשיפה בכוח העולה בדיגיטל

פרסום ממומן בטיקטוק

אהבתם? ספרו לחברים שלכם!

תוכן עניינים

תוכן עניינים

לעסוק בפרסום ולא להכיר את המושג בטיקטוק, זה דבר בלתי מבחינתו, לגמרי. רשת הטיקטוק היא הדבר החם ביותר בעולם, כבר מספר שנים פחות או יותר. את התנופה האדירה שלה, רשת הטיקטוק עשתה בתקופה הקורונה, במהלכה היא הפכה להיות ויראלית ומוכרת בקרב לא מעט אנשים.

רשת זו, אשר מתבססת אך ורק על סרטונים, ועל מנגנון שמנסה לטרגט וללמוד מה כל אדם אוהב לראות, היא כיום אחת מהרשתות המובילות ביותר בעולם כולו. לאחרונה, טיקטוק פתחו אופציה חדשה, בדומה רשתות חברתיות מתחרות כמו פייסבוק, גוגל, וכיוצא בזאת – אופציה של קידום ממומן ברשת זו.

בשורות הקרובות, ננסה להבין על פרסום ממומן בטיקטוק – מה זה כולל, איך זה עובד, ולמי זה יכול להתאים באופן ספציפי?

פרסום ממומן בטיקטוק – בתור התחלה, מה זה פרסום ממומן באופן כללי?

אם מדברים על שיווק עסקי, אזי שבשנים האחרונות תחום השיווק כולו הפך להיות דיגיטלי כמעט לחלוטין, כיום, האינטרנט, והרשתות החברתיות בפרט, הפכו להיות מקום עיקרי לפרסום של מוצרים, שירותים, וכיוצא בזאת. 

פרסום ממומן מתייחס לשיטה ספציפית של קידום ברשתות החברתיות. בדומה לשם שלו, הפרסום הממומן מתייחס לצעדים שניתן לעשות בתשלום, על מנת שנוכל לחשוף את התוכן שלנו לאנשים, קהילות, וללקוחות פוטנציאליים חדשים.

לרוב, כאשר מדובר על פרסום ממומן, בתור בעלי העסק יהיה לנו את האפשרות לבחור – כמה כסף אנחנו רוצים להשקיע בפרסום הממומן, לאיזה קהל יעד אנחנו רוצים להיחשף, ולאורך כמה זמן אנחנו רוצים שהמודעה שלנו תרוץ. הראשונות בתחום הקידום הממומן היו ענקיות הרשתות החברתיות והטכנולוגיה פייסבוק וגוגל, אך כיום כפי שציינו, גם טיקטוק פתחו את השערים בפני אנשים שמעוניינים לבצע קידום ממומן.

פרסום ממומן בטיקטוק - פרסום שעובד

פרסום ממומן בטיקטוק ממתי זה התחיל?

פרסום ממומן בטיקטוק התחיל להתבצע בהמשך לרכישת הפלטפורמה "מיוסיק לי" (Musical.ly) על ידי חברת בייטדנס (Bytedance) בשנת 2017. בייטדנס רכשה את מיוסיק.ליי ואחדה את הפלטפורמה עם טיקטוק לפלטפורמה אחת בשם "טיקטוק" בנובמבר 2017.

לאחר הקמת הפלטפורמה החדשה כפלטפורמה יחידה בשם טיקטוק, התחילה להתבצע פרסום ממומן בטיקטוק במהלך השנים הבאות. פרסום ממומן בטיקטוק משתנה ומתפתח מעת לעת, והפלטפורמה מוערכת כאחת מהפלטפורמות הפופולריות ביותר לפרסום דיגיטלי, עם קהל רחב וצעיר בעיקר.

חשוב לציין כי מאז התחילו להתבצע שיפורים ושינויים רבים במדיניות הפרסום של טיקטוק ובאפשרויות הפרסום הזמינות, ולכן כדי להפעיל פרסום ממומן בטיקטוק עליך לעקוב אחרי המדיניות וההנחיות הנוכחיות של הפלטפורמה.

על כניסתה של רשת הטיקטוק לתחום הפרסום הממומן

כפי שציינו בשורות שקדמו לשורות אלה, עד כה טיקטוק לא הייתה שחקנית בתחום הפרסום הממומן. אלא שבזמן האחרון, טיקטוק פתחה את גישתה לתחום הפרסום הממומן, וכיום מדובר על דבר של ממש. 

אז ישבנו לפצח ולנסות להבין – כיצד מנגנון הפרסום הממומן של טיקטוק עובד, והאם כדאי לבצע פרסום ממומן בטיקטוק בכל זאת. אפשר להגיד, שבנקודת הזמן הנוכחית, מדובר על מערכת שעשויה וצריכה עוד להשתפר רבות, במיוחד בכל הנוגע לטירגוט של אנשים. 

אולם, כפי שלמדנו מטיקטוק עד כה, הם לא מתכוונים להישאר אחורה בשום תחום, ולכן סביר להניח שתחום הפרסום הממומן בטיקטוק הוא תחום שעוד עתיד להתפתח ולהשתדרג רבות.

מדריך פרסום ממומן בטיקטוק למתחילים:

פרסום ממומן בטיקטוק - אז איך למעשה מערכת הפרסום הממומן של טיקטוק עובדת?

מערכת הפרסום הממומן בטיקטוק, היא קצת הכלאה ושילוב בין המערכות הקודמות והמוכרות של פייסבוק ושל גוגל. מדובר על שילוב אשר מתבטא גם מבחינה הנראות החיצונית של הפרסום הממומן בפלטפורמה, וגם מבחינת הדרך שבה המערכת עצמה מתנהגת ועובדת. 

כרגע, את התשלום בגין פרסום ממומן בטיקטוק, עלינו להעביר לפורטל סוכנות של טיקטוק, אשר מרכז את עניין התשלומים בגין פרסום ממומן בטיקטוק. עד כה, המערכת הינה מערכת ניסיוניות למדי מבחינת שילוב שלה בארץ, ואנחנו שומעים על לא מעט ישראלים שנתקלו בבעיות שונות אשר נוגעות לאופן העברת התשלום למערכת הפרסום הממומן של רשת הטיקטוק.

על הסוגים השונים של פרסום ממומן בטיקטוק שקיימים כיום ברשת

אחרי שאנחנו מצליחים לפתוח חשבון הפורטל הסוכנות של הטיקטוק, ולאחר שאנחנו מצליחים להעביר כסף לחשבון, אנחנו יכולים לייצר חשבון פרסומי בטיקטוק. אותו החשבון, הוא חשבון שאמור לשרת את העסק עצמו שאנחנו מעוניינים לקדם בטיקטוק. 

אחת ההחלטות החשובות שתצטרכו לעשות כאשר אתם פותחים את החשבון שלכם לטובת פרסום ממומן בטיקטוק, זה להחליט לגבי סוג החשבון – האם מדובר על חשבון RESERVATION או לחלופין, האם מדובר על חשבון AUCTION.

מאמרים בנושא טיקטוק:

מה הם ההבדלים השונים בין חשבון RESERVATION לבין פתיחת חשבון AUCTION בטיקטוק

קמפיין מסוג RESERVATION – בדומה לקמפיינים ממומנים שעושים בפייסבוק, במסגרת קמפיין מסוג זה, אנחנו יכולים לרכוש מראש במחיר ידוע את כמות והיקף החשיפה שנקבל בגין הפרסום הממומן שנעלה לרשת הטיקטוק. כאשר מדובר על קמפיין שכזה, למעשה הסכום המינימלי שנצטרך לשלם בגין החשיפה שנקבל הוא כאלף דולר.

 קמפיין מסוג AUCTION – מדובר על מנגנון אחר לצורך ביצוע פרסום ממומן בטיקטוק, אשר עובד ופועל בצורות שונות לחלוטין. כאשר מדובר על קמפיין מסוג AUCTION, למעשה אנחנו מגדירים תקציב מסוים, ובהתאם לכך המערכת מנסה להשיג לנו את התוצאות הזולות ביותר להגעה לחשיפה מסוימת.

כעת, לאחר שהצלחנו להבין איך מערכת פרסום ממומן בטיקטוק פועלת, ולאחר שהצלחנו להבין מה הם הסוגים השונים של קמפיינים שניתן לעשות ברשת החברתית הזו, כעת נותר לנו לנסות להבין לגבי האופי של המודעות עצמן, כי אתם יכולים להכין את עצמכם לכך, אבל המודעות בטיקטוק לא דומות לשום דבר שהכרתם מלפני כן.

פרסום ממומן בטיקטוק - חשיבות רבה לזוויות הצילום

פרסום ממומן בטיקטוק – הנראות החיצונית של מודעות בטיקטוק היא שונה מכל מה שהכרנו עד עצם היום הזה

עד היום, פרסום ממומן ברשתות חברתיות אחר, סיפק לנו מגוון רחב של אפשרויות לפרסום של מודעות. אולם, אשר מדברים על טיקטוק, המודעה שנעלה בסופו של דבר, היא כזאת אשר מוגבלת למדי למיקום אחד, שהוא הפיד המרכזי והמוכר של הטיקטוק, ובנוסף, מדובר על רשת שמאפשרת לנו רק מבנה אחד וקבוע של מודעה – מודעה בצורת סרטון קצר. 

הדבר הכי דומה שאנחנו מכירים מבחינת פרסום מודעות בטיקטוק, זה סטורי באינסטגרם, אשר דומה במרב העקרונות לפרסום של מודעות בטיקטוק. מי שעדיין לא מכיר ועדיין לא יצא לו להשתמש לעולם באפליקציית הטיקטוק, כדאי לדעת שטיקטוק בעצמה מאפשרת לנו לייצר סרטונים קצרים, להדביק סאונד, ולעשות אפקטים פשוטים כאשר אנחנו משתמשים באפליקציה.

כאשר מדובר על פרסום ממומן ברשת הטיקטוק, חייב לשים דגש יצירתיות, וחשיבה גדולה מחוץ לקופסה

בואו נגיד ככה – אם אתם לא מכירים את הטיקטוק, ולא יצא לכם "להתמכר" לתוכנה הזאת בדומה לאחוז גדול מהאוכלוסייה בעולם כיום, אנחנו מציעים לכם לעשות את זה ממש עכשיו, כצעד ראשון לפני העלאת פרסום ממומן ברשת זו. 

טיקטוק ידועה בתור רשת ששברה את כל החוקים שרשתות חברתיות אחרות הכירו, ולכן, אם אתם לא באמת מכירים את החוקים השונים בטיקטוק, אילו סרטונים מצליחים יותר, ואילו סרטונים מצליחים פחות, יהיה לכם קשה לייצר פרסום ממומן בטיקטוק שבאמת יצליח לייצר חשיפה גבוהה, שבסופו של דבר עתידה לייצר לכם הכנסות נוספות. 

למעשה, לחרוש ולהכיר את התוכנה – זה צעד ראשון ומהותי אל עבר יצירת פרסום ממומן אפקטיבי ברשת זו.

לא רוצים לשבור את הראש? תנו את העבודה לחברת צד שלישי

פרסום ממומן באופן כללי, הוא תחום קשה ולא פשוט בכלל. מעבר לכך, פרסום ממומן בטיקטוק הוא קשה יותר, שכן מדובר על פלטפורמה חדשה, ומסובכת יחסית להפעלה. אם לא בא לכם לשבור את הראש, ואם בא לכם לייצר פרסום אפקטיבי בטיקטוק, אנחנו מציעים לכם לפנות חברת צד שלישי, אשר מתמחה בשיווק ברשת הטיקטוק, וברשתות החברתיות באופן כללי.

פרסום ממומן בטיקטוק - חברת צד שלישי

אילו סוגי פרסום ממומן בטיקטוק קיימים ואיך הם משתנים ביחס לתכנים שאינם ממומנים?

בטיקטוק, ישנם כמה סוגי פרסום ממומן שקיימים. הם משתנים ביחס לתכנים שאינם ממומנים באופן שלם, וכמובן, יש לשים לב לתקנות הפרסום של הפלטפורמה שמתעדכנות מעת לעת. כאן נמצא סיכום של כמה מהם:

1. **מודעות בתוך האפליקציה (In-App Ads)**: זהו סוג הפרסום הכי נפוץ בטיקטוק. מדובר בפרסומות שמופיעות בתוך האפליקציה בין סרטוני המשתמשים. הן יכולות להיות פרסומות טקסט, תמונות, וידאו, או כל פורמט אחר שמשלב תוכן ויזואלי.

2. **פרסומות ביניים (Interstitial Ads)**: פרסומות שפותחות על גבי מסך הטיקטוק, נעוצות למשתמש בכללי השימוש. הן יכולות להופיע לפני, באמצע או לאחר סרטון מסוים.

3. **פרסומות מודעת אשכול (Banner Ads)**: פרסומות קטנות המופיעות בתחתית או בחלקו העליון של מסך האפליקציה. הן מציגות את עצמן כאשכולות קטנים ולעיתים משמשות כקישוטים לפרסומות הראשיות.

4. **פרסומת סטורי (Story Ads)**: סרטוני פרסומות בתצורת "סיפור" שמוצגות בטופס מעוצב בצורה אינטראקטיבית ומעוצבת לכדי סיפור קצר ומרתק.

5. **שיתוף פרסומתי (Branded Content)**: שיתוף פרסומי המבוצע בין משתמש לבין מותג. בשיתוף זה, המשתמש פורסם על ידי המותג או מקבל ביטוי למוצרים או לתוכנית הטלוויזיה של המותג ומתפרסם בצורה טבעית בפרופיל של המשתמש.

שימו לב כי בטיקטוק, מרבית הפרסומות מוגדרות כ"ניצן" (sponsored) כדי להפרידן מהתכנים האורגניים ולהציג כיווניות נכונה למשתמשים. כמו כן, התכנים הפרסומיים נרגשים לפעמים למתן תמורה למשתמשים, בדרך כלל בצורת כסף או מתנות, בעבור השיתוף של תוכן ממומן עם המותגים.

כל מה שחשבתם לשאול...

"פרסום ממומן בטיקטוק" היא כל פרסום ותוכן שמשוייכים למותגים או למפרסמים ומטרתם היא לשווק ולקדם מוצרים, שירותים, אירועים או כל רעיון אחר בפלטפורמה של טיקטוק. תוכן הפרסום בטיקטוק יכול להיות וידאו, תמונות, טקסט או כל תוכן אחר בפורמט שזמין בטיקטוק.

הפרסום בטיקטוק שונה מתכנים לא ממומנים בכמה צורות:

1. **מטרת התוכן**: תכנים לא ממומנים נוצרים בדרך כלל מתוך רצון המשתמשים לשתף את רעיונותיהם, להצטלם, ליצור תוכן בידורי או יצירתי וכו'. פרסום בטיקטוק, מאידך, נוצר במטרה לקדם אירועים, להציג מוצרים, לבנות מותג ולשווק מוצרים או שירותים.

2. **מקור התוכן**: תכנים לא ממומנים בטיקטוק נוצרים על ידי משתמשים רגילים, בעוד שתוכן הפרסום נוצר על ידי משתמשים שהם גם מפרסמים או מותגים שמעוניינים להגיע לקהל רחב.

3. **המיתוג**: פרסום בטיקטוק נשא בתוכו מיתוג של המותג או המפרסם. כאשר הפרסומות מתאימות את עצמן לסגנון ולנושא של הפלטפורמה, ניתן להגיע בצורה הרבה יותר אפקטיבית לקהל היעד.

4. **תוכניות ושיטות פרסום**: הפרסום בטיקטוק דורש יכולות ייעודיות, תכנון שיטות מסוימות, כמו גם שימוש בכלים של הפלטפורמה עצמה כדי לקדם את התוכן. זה משתנה ביחס לתכנים לא ממומנים של פשוטים יותר ליצירה וחלוקה.

באופן כללי, פרסום בטיקטוק הוא כלי מוצק ויעיל למפרסמים המעוניינים להגיע לקהל מדויק וגדול באמצעות תוכן ייחודי ואטרקטיבי. עם זאת, יש צורך להבין את הקהל והשיטות המתאימות לפרסום כדי להשיג תוצאות חיוביות.

מדידת וניתוח ביצועי הפרסום הממומן בטיקטוק יכולים להתבצע באמצעות מספר כלים ומדדים. הנה כמה דרכים שנפוצות למדוד ולנתח ביצועי פרסום בטיקטוק:

1. **מדדים בתוך הפלטפורמה**: טיקטוק מציעה למפרסמים דוחות ומדדים פנימיים בתוך הפלטפורמה שמספקים נתונים סטטיסטיים על ביצועי הפרסום. דוגמאות לכך כוללות מספר צפיות, לייקים, שיתופים, תגובות, מספר משתמשים חדשים שהגיעו מהפרסומת, ועוד.

2. **מעקב אחרי קודי מעקב**: מתן קודי מעקב ייחודיים לכל קמפיין או פרסומת יכול לספק מידע על התנהגות הקהל אחרי ראיית הפרסומת. כאשר משתמשים לוחצים על קישור שמכיל קוד מעקב, ניתן לעקוב אחרי הפעולות שלהם ולראות איך הם מתנהגים באתר היעד.

3. **הגדרת מדדי ביצוע מרכזיים (KPI)**: הקביעה של מדדי מצפון ויעדים עבור קמפיין הפרסום הממומן בטיקטוק עשויה לסייע בניתוח הביצועים.
מדדי מצפון כוללים דברים כמו מספר הלייקים, השיתופים, המענה לקריאת הקישור, תמונות מצופות, ועוד. מדדים אלו יכולים להעניק מידע חשוב על יעילות הפרסום.

4. **כלים של צד ג'י**: כמה חברות צד ג'י מציעות כלים ותוכנות שמיועדות למדידת וניתוח ביצועי פרסום ברשתות חברתיות, כולל טיקטוק.
כלים אלה מאפשרים למפרסמים לראות נתונים מסוימים מרחבי האינטרנט ולהשוות אותם עם נתונים פנימיים.

5. **שאילתות מתקדמות וניתוח נתונים**: בשילוב עם כלים טכנולוגיים ובאמצעות ניתוח נתונים מתקדם, ניתן להבין אילו תוכניות פרסום עובדות טוב יותר עבור הקהל היעד ואילו דברים דורשים שיפור.

בזמן התכנון והביצוע של קמפיין פרסום בטיקטוק, חשוב להגדיר מדדי יעילות ולעקוב אחרי הביצועים באופן קבוע על מנת להבין עד כמה הקמפיין מצליח ולבצע שיפורים עפ"י המצאות.

כמו כל פלטפורמת פרסום חברתית, המגמות בפרסום ממומן בטיקטוק עשויות להשתנות מעת לעת. למרות זאת, במהלך השנים ניתן לזהות כמה מגמות נוכחיות בפרסום ממומן בטיקטוק:

1. **תוכן יעודי וקצר**: על פי המגמות הנוכחיות, תוכן יעודי וקצר נחשבים לפחות מאתגרים לקהל יעד וכוללים סרטונים באורך קצר, בין 15-60 שניות, שמעצבים נושא ספציפי או משוייכים למותג באופן ברור.

2. **פרסומת אשכול יעודית**: פרסומות בטיקטוק משתמשות בצורת "סיפור" לשם פרסום מוצר או שירות ויצירת קשר עם הקהל דרך סיפור קצר ומרתק.

3. **תוכן גנרי ויצירתי**: סרטוני תוכן יצירתיים, מצחיקים או גרפיים מוערכים בטיקטוק. הקהל מעריך תוכן אורגני ומרתק, גם אם אינו מיועד באופן ישיר לפרסום.

4. **שיתוף פרסומי (Branded Content)**: פרסומה של שיתוף פרסומי בטיקטוק גורמת למותגים להתערער על תוכן של משתמשים מפורסמים ופופולריים שמשוייכים למוצרים או לתוכנית הטלוויזיה שלהם.

5. **השקעה גבוהה בפרסום בפלטפורמה**: כל פלטפורמת פרסום חברתית מצריכה השקעה גבוהה בפרסום, וטיקטוק אינו יוצא מכלל. המפרסמים מבינים את היתרון של השקעה בפלטפורמה זו כדי להשפיע על קהל רחב וצעיר.

6. **השימוש בכלים פנימיים של טיקטוק**: טיקטוק מציעה מגוון כלים ופיצ'רים פנימיים למפרסמים כגון מדדים פנימיים, כותרות ועוד, שמאפשרים להם ליצור פרסומות איכותיות ויעילות יותר.

כדי להצליח בפרסום ממומן בטיקטוק, חשוב להיות ממוקדים ולעקוב אחרי המגמות הכי נכונות וההעדפות של הקהל בפלטפורמה. יש להבין את הקהל היעד, ליצור תוכן יעודי ומרתק, ולעקוב אחרי הביצועים כדי להתאים את הקמפיין לפי המידע שנאסף.

כן, המינימום לפרסום ממומן בטיקטוק הוא 50 דולר!

כדי להגיע לאפשרות לפרסם מודעות ממומנות בטיקטוק, יש כמה דרישות שיש לעמוד בהן. כל פלטפורמה יכולה להטיל דרישות שונות, ולכן חשוב להתעדכן במדיניות הפרסום של טיקטוק הנוכחית, אולם הנה כמה דרישות שכיחות:

1. **קמפיין מודעות ממומן**: על פי דרישות הפרסום של טיקטוק, ייתכן ויהיה עליך ליצור קמפיין מודעות ממומן מסוים בפלטפורמה, שיכול לכלול מספר פרסומות במגוון פורמטים.

2. **חשבון עם מספר עוקבים מינימלי**: טיקטוק עשויה לדרוש ממך כמות מינימלית של עוקבים או כמות מינימלית של צפיות לפני שתוכל לפרסם מודעות ממומנות.

3. **תכנים איכותיים והתמקדות בקהל יעד**: כדי להצליח בפרסום ממומן בטיקטוק, עליך להציע תוכן איכותי, מעניין ומתאים לקהל היעד שלך.

4. **התמקדות בתכנים מתוכננים**: טיקטוק מעריכה פרסומות שמותאמות ומתוכננות לפלטפורמה ולאינטרסים הספציפיים של הקהל היעד.

5. **התחייבות לכללי הפרסום של טיקטוק**: על מפרסמים להתחייב לכללי הפרסום של טיקטוק ולעמוד במדיניות הפרסום והשימוש בפלטפורמה.

הפרטים על הדרישות הדיוניות מתעדכנים מעת לעת, ולכן מומלץ לבדוק את מדיניות הפרסום הנוכחית של טיקטוק ולהתייעץ עם מומחה בתחום כדי להבין בדיוק אילו דרישות עליך לעמוד בהן כדי לפרסם מודעות ממומנות בפלטפורמה.

בפרסום ממומן בטיקטוק ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי קהלים, שהם בעצם הקהלים המגוונים שמשתמשים בפלטפורמה. כל משתמש בטיקטוק הוא חלק מקהל יעד שונה, ולכן מפרסמים יכולים למקד את הפרסומות שלהם לפי תחומי עניין ספציפיים. הנה כמה דוגמאות לסוגי קהלים בפרסום ממומן בטיקטוק:

1. **נוער וצעירים**: קהל זה הוא הראשי והפופולרי ביותר בפלטפורמה. הם נהנים מצפייה בתוכן מהנה, קצר וייחודי, וכמובן, אוהבים לצפות בסרטונים של משתמשים פופולריים.

2. **ילדים ונוער צעיר**: ילדים צעירים נהנים גם מצפייה בתוכן קצר ומרתק, וקטנטנים רבים מתחילים להשתמש בפלטפורמה בגילאים מוקדמים.

3. **קהל בגילאי 25+**: קהל מבוגר יותר עשוי לכלול אנשים צעירים יותר, מבוגרים ואף קהל דור שני שמצפים לתוכן שמתאים להם.

4. **קהל עם תחומי עניין ספציפיים**: מפרסמים יכולים למתקד בפרסום תחומי עניין מסוימים כמו אופנה, טכנולוגיה, ספורט, מוזיקה ועוד, ולכן יעשו שימוש במודעות שמתאימות לקהל היעד.

5. **קהל גיאוגרפי**: מפרסמים יכולים לקבוע מיקום גיאוגרפי מסוים ולפרסם מודעות שמתאימות לקהל המקומי.

מדובר בתוכנית פרסום מודרנית ומאפשרת התאמה מדויקת של הפרסומות לקהלים המדויקים שאליהם אתה רוצה להשיק את המודעות שלך. זאת תוכנית פרסום שתאפשר לך להגיע לקהל היעד שלך בצורה מדויקת ואפקטיבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מלאו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות:

או, חייגו:

הפופולריים ביותר

טוען מאמרים נוספים...

אהבתם? ספרו לחברים שלכם!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים